Erminów grał z WOŚP

15-01-2020 11:32

Dnia 12 stycznia Zespół Szkół Specjalnych w Erminowie wziął udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Wolontariuszami były absolwentki oraz uczeń szkoły.

Z wielkim zapałem kwestowali od 7 rano do późnych godzin popołudniowych. Ich uśmiech i pozytywne nastawienie miało ogromny wpływ na osoby wrzucające pieniążki do puszek. Wolontariusze odwiedzili Radio Sochaczew, w którym wypowiedzieli się o tym jak cieszą się, że mogą pomóc w tak ważnej akcji jaką jest WOŚP i w jaki sposób to robią.

Zbiórka odbyła się także w szkole 10 stycznia, w którą zaangażowała się cała społeczność szkolna. Naszym hasłem przewodnim było: „Gramy razem!” i łącznie udało nam się zebrać 2910,69zł!

Każda osoba zaangażowana w zbiórkę na rzecz WOŚP już nie może się doczekać kolejnej akcji w następnym roku.

Agata Słomka