starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

LAPTOPY DLA SZKOŁY OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI Aktualności 50 - Lecie Szkoły Historia Przekaż 1% podatku O nas Street View Nowa szkoła w Erminowie Patron Rewalidacja Oddział przedszkolny Wczesne wspomaganie rozwoju Zajęcia pozalekcyjne Pracownie EFS Kąciki zabaw Radosna Szkoła PEDAGOG I PSYCHOLOG SPECJALISTYCZNY PUNKT KONSULTACYJNY Dokumenty szkolne Kalendarz roku szkolnego 2022/2023 Samorząd Oferta edukacyjna Rekrutacja Kontakt NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA BIP Facebook AKTYWNA TABLICA DLA RODZICÓW Wersja kontrastowa

Koło Kontrast

A A A


KONTRAST


Rozpoczął się nowy rok szkolny, a wraz z nim swoją działalność kontynuuje koło plastyczne KONTRAST. Opiekę nad nim sprawuje nadal pani Alicja Flis.
Zgłosili się już chętni uczniowie. Na pierwszych zajęciach poszły w ruch pędzle i powstały piękne prace. Dzieci chętnie przelewały na karton swoje wspomnienia z wakacji. Zgłosiły też wiele ciekawych pomysłów dotyczących tego co chcą malować na zajęciach, czego chciałyby się nauczyć.
Dzieci biorące udział w zajęciach plastycznych mają możliwość poznania wielu technik plastycznych oraz posługiwania się nimi, rozwijania zdolności plastycznych, wyobraźni, sprawności manualnej.

 
     

zobacz: Galeria Koło Kontrast

Na naszych zajęciach panuje zawsze radosna, pełna entuzjazmu atmosfera. Uczniowie chętnie podejmują nowe wyzwania, wykazują się ogromną pomysłowością oraz czerpią radość z wykonanej pracy.
Koło przeznaczone jest nie tylko dla dzieci szczególnie uzdolnionych, ale również dla wszystkich wykazujących chęć i zapał do pracy twórczej.
Każdy z tych uczniów jest artystą, malarzem wrażliwym, odkrywcą siebie. Każdy z nich potrzebuje tworzenia i zrozumienia, zaprezentowania swoich wyobrażeń, snów, fantazji, marzeń, udokumentowania tego, co znajduje się wokół.

Do zadań koła plastycznego należą również wykonywanie dekoracji na gazetki i uroczystości szkolne, dbałość o wygląd estetyczny szkoły, promowanie twórczości młodzieży w szkole i poza nią, poprzez organizowanie wystaw i udział w konkursach plastycznych.
W czasie cotygodniowych spotkań młodzież przeżywa prawdziwą przygodę ze sztuką. Uczy się twórczego spędzania czasu.

 

63529 odwiedzin