starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

AKTUALNOŚCI SZKOŁA OFERTA TERAPEUTYCZNA PEDAGOG I PSYCHOLOG SPECJALISTYCZNY PUNKT KONSULTACYJNY ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI LAPTOPY DLA SZKOŁY 50 - Lecie Szkoły Przekaż 1% podatku Oddział przedszkolny Wczesne wspomaganie rozwoju Zajęcia pozalekcyjne Pracownie EFS Kąciki zabaw Radosna Szkoła Dokumenty szkolne Samorząd Rekrutacja Kontakt NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA BIP Facebook AKTYWNA TABLICA DLA RODZICÓW Wersja kontrastowa

KADRA

A A A

Dyrektor

Renata Karaś

 

Wicedyrektor

Ewelina Kopeć

 

Pedagodzy specjalni - nauczyciele przedmiotów

Jarosław Boszko, Krzysztof Buraczyński, Katarzyna Choromańska, Mariusz Cierpikowski, Kazimiera Ćwiklińska, Adam Dmochowski, Bartłomiej Kaliński, Alicja Flis, Monika Fryt, Danuta Gierczak, Agnieszka Grabarek, Karina Kowalczyk-Przywoźna, Renata Kuś, Arkadiusz Kwiatkowski, Ilona Orłowska, Monika Sobala, Milena Stępniak, Urszula Szczepaniak, Agnieszka Szlacheta, Ewa Trzcińska, Adela Więckowska, Kamila Wojnowska, Genowefa Wydra 

 

Pedagodzy specjalni - edukacja wczesnoszkolna

Patrycja Piotrowska-Szewczyk, Katarzyna Tyszkiewicz, Joanna Miłecka, Adrianna Dragan-Płowik, Adela Więckowska, 

 

Wychowawca przedszkola

Ewa Szymańska 

 

Wychowawcy zespołu rewalidacyjno-wychowawczego

Małgorzata Tarczyk, Kamila Wójtowicz 

 

Logopedia / Rozwój mowy

Agnieszka Wojtczuk, Jolanta Tabara, Renata Gomulińska, Iwona Głowiesa, Ewelina Kopeć

 

AAC

Wiesława Rosińska

 

Terapia SI

Iwona Głowiesa, Kamila Karasek, Patrycja Piotrowska-Szewczyk

 

Rehabilitacja

Monika Laska, Katarzyna Tyszkiewicz

 

Gimnastyka korekcyjna

Marianna Tomasik, Monika Sobala, Bartłomiej Kaliński, Adam Dmochowski, Arkadiusz Kwiatkowski

 

Komputerowe wspomaganie rozwoju

Agnieszka Grabarek, Iwona Stachlewska, Ewelina Kopeć 

 

Terapia słuchu

Adrianna Dragan-Płowik

 

Terapia ręki

Agnieszka Grabarek, Adrianna Dragan – Płowik, Joanna Miłecka, Edyta Cybulska

 

Trening Umiejętności Społecznych

Sylwia Kowalczyk, Patrycja Piotrowska-Szewczyk, Renata Gomulińska, Kamila Wojnowska, Ewelina Kopeć

 

Wczesne wspomaganie rozwoju

Sylwia Kowalczyk, Iwona Głowiesa 

 

Terapia behawioralna

Monika Laska, Iwona Głowiesa

 

Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne

Małgorzata Tarczyk, Joanna Miłecka, Patrycja Piotrowska-Szewczyk

 

Pedagodzy szkolni

Jolanta Tabara, Renata Gomulińska

 

Psycholog

Sylwia Kowalczyk

 

Zajęcia świetlicowe

Paulina Kamińska, Agnieszka Okraska, Dominika Nalbert 

 

Biblioteka szkolna 

Renata Firlej

83151 odwiedzin