Kto wygrał Słodziaki

18-12-2019 09:02

Już wkrótce małe, milusińskie Słodziaki – maskotki trafią do naszych najmłodszych uczniów! Jest to nagroda dla grup wyróżnionych w ogólnopolskim konkursie, organizowanym przez sieć sklepów Biedronka. Nasze dzieciaki wspólnie z paniami przygotowały wspaniałą ekologiczną dekorację sali, przedstawiającą Magiczny Leśny Zakątek Słodziaków, a potem bardzo aktywnie uczestniczyły w zajęciach czytelniczych.

Ogromne podziękowania należą się tutaj uczniom z klasy 7-8 L: Izie, Bartkowi i Mateuszowi za to, że przeczytali młodszym koleżankom i kolegom świetne opowiadanie pt. „Latająca mysz” z książki „Gang Słodziaków. Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany”, a także wspólnie z panią bibliotekarką przygotowali i poprowadzili bardzo ciekawe, urozmaicone zajęcia dla dzieci!

Dlatego więc odpowiedź na pytanie „Kto wygrał Słodziaki?” brzmi: „Nasze dzieciaki”! Gratulujemy serdecznie sukcesu, szczególnie że został odniesiony przy olbrzymiej konkurencji: w tym wielkim konkursie startowało ponad 3,5 tysiąca grup!

A przy tym, trzeba przyznać, że bawiliśmy się świetnie podczas zajęć! Nawet zrobiliśmy „prawie prawdziwe” skrzydła, aby pomóc Myszy Marcie zakochanej w Nietoperzu Nikodemie…

Z tej historii morał taki

przekazują nam Słodziaki:

WARTO CZYTAĆ!