Kolędowanie w Środowiskowym Domu Samopomocy

17-12-2019 14:14

Dnia 12.12.2019 r. mieliśmy niebywałą przyjemność kolędować w Środowiskowy Domu Samopomocy w Sochaczewie.

Jak co roku wspaniała, rodzinna atmosfera sprzyjała kultywowaniu tradycji bożonarodzeniowej- wspólnemu śpiewaniu kolęd i pastorałek. Licznie zgromadzeni przedstawiciele lokalnych władz, instytucji  i placówek mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne podczas śpiewania ulubionych kolęd. Czynili to z radością  i swobodą,  zasługując na zasłużony aplauz. Nasi uczniowie prezentując utwór „Gdzie  jest dzisiaj nasze Betelem?” także zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Po wspólnym kolędowaniu, tradycyjnie już, czekał na uczestników poczęstunek, na którym  można było degustować wigilijne potrawy.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za możliwość uczestniczenia w tym spotkaniu.

Kolędowanie w Środowiskowym Domu Samopomocy to czas niezwykły, dający poczucie  radości i nadziei, płynącej z oczekiwania na Boże Narodzenie.

Renata Gomulińska