OSPAR 2019

09-12-2019 20:35

Nasi uczniowie wzięli udział w XXIV Ogólnopolskiej Scenie Prezentacji Artystycznych Realizacji OSPAR 2019. W auli Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie wystąpiło 4 grudnia nasze koło teatralne, prezentując inscenizację dwóch pieśni Moniuszki: „Dziad i baba” oraz „Prząśniczka”.

Nasi uczniowie poradzili sobie wspaniale i możemy pogratulować im zdobycia wyróżnienia! Brawo dla naszego zespołu w składzie (kolejność alfabetyczna): Izabela Chłystek, Tomasz Jażdżyk, Mateusz Klocek, Mateusz Marciniak, Katarzyna Orlikowska, Bartłomiej Rutkowski. Dziękujemy, że nas godnie reprezentowaliście na ogólnopolskiej scenie!

Występy przy dużej publiczności, która nagradza naprawdę głośnymi brawami, przy wspaniałym oświetleniu i nagłośnieniu oraz perfekcyjnej organizacji imprezy – to była prawdziwa przyjemność! Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie i mile przyjęcie!

Mamy nadzieję na ponowne spotkanie w przyszłym roku, podczas 25-lecia festiwalu OSPAR!

Szkolne Koło Teatralne ZSS w Erminowie