Magiczny czas wróżb w Erminowie

05-12-2019 11:24

W czwartek 29 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował święto św. Andrzeja dla całej społeczności uczniowskiej. Jedna z sal zamieniła się grotę , gdzie magiczne damy przepowiadały wszystkim chętnym przyszłość z kart, dłoni, wróżyły również ze szklanej kuli, magicznych serc, kombinacji cyfr z daty urodzenia.

Tak więc każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki, na których widniały nazwy zawodów przyszłości, bądź szukał swojej szczęśliwej liczby. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego.

Wiele śmiechu i radości dostarczały dzieciom przepowiednie.Uczniowie bardzo aktywnie spędzieli ten czas oddając tanecznemu szaleństwu oraz tanecznym zabawom integracyjnym.

Patrycja Piotrowska