Śniadanie daje moc

18-11-2019 20:21

Aby zwiększyć świadomość uczniów na temat roli zdrowego odżywiania,  13 listopada 2019 roku w Zespole Szkół Specjalnych w Erminowie po raz kolejny  odbyła się akcja edukacyjna  “Śniadanie Daje Moc”. Posiłek ten został zorganizowany w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Do wspólnego śniadania zasiedli wszyscy uczniowie  i nauczyciele naszej szkoły.

Na szkolnych stołach śniadaniowych znajdowały się  m.in.:  kolorowe kanapki, jajka, warzywa, owoce, płatki i  mleko. Największym rarytasem były pasty warzywne do chleba i  naleśniki, które dzieci zjadły z apetytem.

Koordynatorem szkolnej akcji było koło prozdrowotne.