Razem dla Jarka

15-11-2019 10:24

“Przyjaciel to ktoś, kto zna melodię Twojego serca.

Pomoże Ci ją zaśpiewać, kiedy zabraknie Ci słów”

A. Schweizer

29 listopada 2019 roku o godzinie 18.00 w Sochaczewskim Centrum Kultury na Boryszewie odbędzie się koncert charytatywny “Razem dla Jarka”.

Inicjatywa zorganizowania tego niezwykłego spotkania zrodziła się jako potrzeba wsparcia naszego kolegi, nauczyciela w-fu w Zespole Szkół Specjalnych w Erminowie.

Jarosław Niedziela w lipcu tego roku uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu i do dziś pozostaje w śpiączce. W tym geście solidarności z Jarkiem, chcemy podzielić się tym, co potrafimy mniej lub bardziej. Chcemy pokazać, jak ważna jest jedność i możliwość wspierania się w trudnych chwilach.

Wierzymy, że dzięki zbiórce publicznej, która odbędzie się w trakcie koncertu, uda się zebrać środki na rehabilitację Jarka, a on sam pokaże niezwykłą siłę i wolę walki w drodze do odzyskania sprawności.

Podczas koncertu na scenie zaprezentują się:

Kapela Mazowiecka

Teatr nauczycieli z ZSS w Erminowie z przedstawieniem “Rzepka”

Kabaret  “Szóstkanaszóstkę” ze SP nr 6 w Sochaczewie z występem “Jeden dzień z życia nauczyciela”

Chór nauczycieli z ZSS w Erminowie z repertuarem “Melodie Twojego serca”

Serdecznie zapraszamy do spędzenia tego niezwykłego listopadowego wieczoru z nami.