Rocznica na sportowo

15-11-2019 06:38

Kolejny raz nasza szkoła upamiętniła rocznicę odzyskania niepodległości biorąc udział w drugiej juz edycji Sochaczewskiego Biegu Niepodległości.

Grupa nauczycieli wychowania fizycznego z uczniem Mateuszem Marciniakiem pokonała dystans 2.5 km ulicami Sochaczewa, wraz z 200 innymi uczestnikami tego biegu.

Szczególne wyrazy uznania należą się dla Mateusza, który dzielnie i z dużą determinacją pokonał po raz pierwszy w swoim życiu tak długi dystans.

W biegu tym nie był istotny wynik a sam udział w nim, który miał na celu uczczenie 101 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Organizatorzy przygotowali dla każdego uczestnika pamiątkowy medal oraz słodki poczęstunek, a sam bieg odbył się w przyjaznej, rodzinnej atmosferze.

Arkadiusz Kwiatkowski

Adam Dmochowski