Motoserce dla Erminowa

10-09-2019 15:39

21 wrześnie 2019 roku w Sochaczewie odbędzie się impreza charytatywna Motoserce. Jest to Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa zainicjowana i kontynuowana przez motocyklistów. Klub Motocyklowy Boruta od wielu lat organizuje Motoserce w Sochaczewie. Sochaczewscy motocykliści chętnie niosą pomoc i wsparcie osobom potrzebującym oraz organizacjom. Od wielu lat też uczestniczą w imprezach szkolnych Zespołu Szkół Specjalnych w Erminowie. Dzięki tej wieloletniej przyjaźni i współpracy nasza szkoła została po raz drugi wybrana jako placówka, na której rzecz będzie prowadzona akcja zbiórki pieniędzy. Wybór jest uzasadniony, gdyż uczniowie szkół specjalnych potrzebują wsparcia przede wszystkim rehabilitacyjnego. Zebrane fundusze przeznaczone będą na muzyczny sprzęt terapeutyczny.

W imieniu Zespołu Szkół Specjalnych w Erminowie oraz głównych organizatorów tj. Klubu Motocyklowego Boruta zapraszamy na Motoserce, które odbędzie się na terenie Stacji Muzeum Kolejki Wąskotorowej w Sochaczewie.

Impreza odbędzie się w godzinach 10.00 – 19.30, a czas ten będzie wypełniony licznymi atrakcjami i niespodziankami. Między innymi na scenie wystąpi Szkolny Teatr Nauczycieli, uczniowie zaprezentują swoje talenty wokalne oraz sportowe. Będą również kiermasze, warsztaty wikliniarskie oraz co bardzo ważne -  punkt informacyjny nowopowstałego Stowarzyszenia na rzecz osób z autyzmem Jestem.

Wierzymy, że nikt z Was nie przejdzie obojętnie obok, a każdy z Was swoją obecnością wesprze akcję.

"Jeżeli w życiu powiodło Ci się bardziej niż innym, to zbuduj dłuższy stół, a nie wyższy płot."

Danuta Gierczak