Konkurs biblioteki szkolnej rozstrzygnięty

27-03-2019 10:46

Nasza szkolna biblioteka co roku ogłasza konkurs „Książka na ferie”. Uczniowie wypożyczają książki, które mają umilić im wypoczynek podczas ferii zimowych. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej – plakatu lub ilustracji do książki, bądź literackiej – krótkiej recenzji z lektury. Tradycyjnie wystawa prac konkursowych i rozdanie nagród odbywa się podczas Dnia Wiosny. Dzięki temu wszyscy uczestnicy konkursu mają czas na doczytanie książek oraz udoskonalanie swoich dzieł.

Biblioteka dziękuje wszystkim uczniom, którzy wykonali prace na konkurs i zaprasza do oglądania wystawy, a przede wszystkim – do wypożyczania książek! Dzięki uczestnikom konkursu bibliotecznego możecie dowiedzieć się, jakie książki spodobały się naszym czytelnikom i łatwiej wybrać coś dla siebie.

Biblioteka dziękuje również rodzicom, którzy poświęcają swój czas na wspólne czytanie książek ze swoimi dziećmi. Zapewniamy, że są to bezcenne chwile dla budowania więzi oraz dla rozwoju dziecka.

Warto czytać!

Zespół Szkół Specjalnych w Erminowie