Powiatowy konkurs czytelniczy

25-03-2019 07:08

Składamy gratulacje uczennicy Izabeli Chłystek, która reprezentowała naszą szkołę w XVI edycji Powiatowego Konkursu TĘ KSIĄŻKĘ WARTO PRZECZYTAĆ. Eliminacje międzyszkolne odbyły się 20 marca w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego. Wzięło w nich udział aż 42 uczestników z różnych kategorii wiekowych. Każdy z nich zaprezentował wybraną książkę spoza kanonu lektur. Poziom prezentacji był bardzo wysoki, choć wyrównany. Jury miało duże trudności z rozdzieleniem nagród. Nasza uczennica otrzymała dyplom za udział i zdobyła uznanie publiczności. Jesteśmy dumni, że znalazła się w tym elitarnym gronie młodzieży z naszego powiatu, wyróżniającej się poważnymi zainteresowaniami, wśród których szczególnie wartościowe jest czytanie książek.

Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie do udziału w tym wyjątkowym konkursie, który pozwala naszej wspaniałej młodzieży nie tylko rozwijać swoje pasje, ale także – „zarażać” nimi innych. Dziękujemy również Izie za to, że godnie reprezentowała szkołę w konkursie i składamy serdeczne gratulacje!

Zespół Szkół Specjalnych w Erminowie