Dzień Kubusia Puchatka

21-01-2019 08:48

Dnia 18 stycznia  2019 roku w Zespole Szkół Specjalnych w Erminowie obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka.  Data ta nie jest przypadkowa, tego dnia w 1882 roku urodził się pisarz Alan Aleksander Milne - twórca przesympatycznego misia ze Stumilowego Lasu.

Niespodzianką dla uczniów  była wizyta Kubusia Puchatka, który zawitał do wszystkich klas. Oczywiście  nie zabrakło “małego co nieco”, którym miś  obdarował dzieci. Były to kanapeczki   z  miodem i marchewka w miodzie. Chętni uczniowie otrzymali również kolorowanki, które mogli pokolorować w szkole lub zabrać do domu.

Koło prozdrowotne