Zabawa andrzejkowa

02-12-2018 17:15

„Święty Andrzej wróży szczęście i szybkie zamęście!” Bardzo szczęśliwie i szybko upłynął ten piątek 30 listopada w Erminowie. Bawiliśmy się na dyskotece andrzejkowej z wróżbami. Magiczna atmosfera rozgrzewała emocje. Parkiet sali gimnastycznej, profesjonalnie oświetlony, wypełniony był amatorami tańca, którzy z niesłabnącą energią wirowali w parach, skakali w grupach, tworzyli roztańczone kręgi, węże i korowody.

„Której but na progu stanie – pierwsza panna na wydanie.” Uczestnicy zabawy wzięli również udział w tradycyjnych wróżbach, zorganizowanych przez Samorząd Szkolny. Wróżyliśmy sobie grupowo w formie zabaw przy muzyce, a także indywidualnie – w specjalnie urządzonej Komnacie Wróżb. Nie mogło zabraknąć wyścigu butów, ale były też znające przyszłość gwiazdy, astrologiczna niespodzianka, słonik dla szczęściarza, rozmaite wyrocznie, loterie, wróżby karciane i wiele, wiele innych.

„Święty Andrzej ci ukaże, co ci los przyniesie w darze.” Przy okazji dzisiejszego spotkania mogliśmy oklaskiwać uczniów obdarowanych przez Starostwo Powiatowe nagrodami za wyniki w konkursie zbiórki makulatury i puszek aluminiowych. Gratulujemy serdecznie! Życzymy im, a także wszystkim naszym uczniom, dalszych sukcesów w licznych konkursach, w jakich będą jeszcze brali udział!  A także: oby wszystkie najlepsze przepowiednie, które usłyszano tego dnia w naszej szkole się SPEŁNIŁY! Tego życzy:

Samorząd Uczniowski ZSS w Erminowie