Animatorzy ze Szkoły Podstawowej w Nowej Suchej

30-11-2018 10:33

Dnia 28 listopada odwiedzili nas uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Nowej Suchej z prezentacją z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, przygotowaną pod kierunkiem p. Teresy Jakubowskiej.

Nasze dzieciaki z  młodszych klas  dowiedziały się wielu ciekawych informacji o  misiach  znanych nam z bajek: Kubusiu Puchatku, Misiu Kolargolu i wielu innych pluszowych bohaterach. Z  zainteresowaniem  oglądały wyświetlany film.

Następnie goście w roli animatorów poprowadzili gry i zabawy ruchowe. Wielką uciechą dla maluchów była zabawa w „Stary niedźwiedź mocno śpi”.

To spotkanie było ważne dla nas wszystkich. Dziękujemy za  dostarczenie naszym dzieciakom radosnych chwil.

ZSS Erminów