Tydzień Dobrych Obyczajów

23-11-2018 21:24

W dniach 19-23 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień Dobrych Obyczajów. Samorząd Szkolny umieścił na korytarzach zabawne wierszyki i sentencje przedstawiające tajniki savoir-vivre’u, wychowawcy przeprowadzali w klasach lekcje o dobrym zachowaniu.

Podsumowanie tygodnia stanowił koncert życzeń i pozdrowień. Na przerwach towarzyszyła nam muzyka ze szkolnego radiowęzła – dedykacje muzyczne zbierane przez cały tydzień. Uczniowie odczytywali życzenia dla swoich kolegów, koleżanek oraz dla nauczycieli i pracowników szkoły. Były też wierszyki zaczerpnięte ze zbiorów szkolnej biblioteki. Na szkolnych korytarzach tańczono i pozdrawiano się wzajemnie.

Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w obchody Tygodnia Dobrych Obyczajów. Cieszymy się, że wiele osób zachowywało w tych dniach szczególną dbałość o dobre maniery. Wśród nas pojawiło się więcej uśmiechniętych twarzy, chętniej obdarzaliśmy się nawzajem życzliwością i dobrym słowem.

Pozdrawiamy serdecznie! Albo może raczej: „W kosmicznym tempie, w mgnieniu promienia – prosto do Ciebie ślemy POZDROWIENIA”!

Samorząd Szkolny ZSS w Erminowie