Warsztaty wikliniarskie

23-11-2018 08:55

W dniach 21 do 23 listopada w naszej szkole odbyły się warsztaty wikliniarskie. W wyplataniu uczestniczyli wszyscy uczniowie. W związku z tym, że wielkimi krokami zbliżają się święta postanowiliśmy tematem uczynić „Choinkę bożonarodzeniową”. Każdy uczestnik wykonał swój oryginalny projekt, który mógł dodatkowo ozdobić i obsypać śniegiem (na razie sztucznym :) ).

Dzieciaki i młodzież byli bardzo zaangażowani, pracowali wspólnie, w różnych grupach wiekowych. Pomagali sobie i doradzali. Ciężko pracowali, ale było to dla nich ogromną przyjemnością. Pojawiło się też kilka talentów, które mam nadzieję będą dalej rozwijały się w plecionkarstwie. Swoje prace w części przekażą na kiermasze świąteczne.

Serdeczne podziękowania dla Pana Zdzisława za pomoc, fachowe instrukcje i dobre serce. Dziękujemy i zapraszamy ponownie :)

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i obiecujemy, że będziemy częściej wspólnie organizować podobne spotkania.

Danuta Gierczak