Wycieczka do Frajdalandii

15-06-2018 12:06

Koniec roku szkolnego to czas kiedy możemy cieszyć się piękną pogodą i nadchodzącymi wakacjami. To też czas kiedy często wyjeżdżamy na szkolne wycieczki.

Uczniowie naszej szkoły 13 czerwca 2018 roku uczestniczyli w wycieczce do Bud Iłowskich, a dokładnie do gospodarstwa agroturystycznego „Frajdalandia”.

To niedawno otarte miejsce jest zakątkiem uroczym, z mnóstwem zieleni i atrakcyjnymi formami zbaw dla dzieci. Jest to też miejsce przyjazne zwierzętom. Dzięki temu mogliśmy odpocząć wśród szumu drzew oraz zwiedzić zagrody kucyków, osiołków alpak i najmniejszych owieczek quessant oraz mikro świnek.

Uczniowie bawili się na niskim parku linowym i w leśnym miasteczku. Zachwyceni byli przede wszystkim dmuchanymi zjeżdżalniami, z których korzystać mogli bez ograniczeń. Były też bańki mydlane, balony, piłki oraz obiad z lodami i goframi na deser.

Wróciliśmy do szkoły zadowoleni, wypoczęci i z mnóstwem wspaniałych wspomnień.

Danuta Gierczak