Sukces w konkursie literackim

05-06-2018 10:24

Nasi uczniowie spróbowali swoich sił „na niwie poezji”. Wzięli udział w Powiatowym Konkursie Literackim organizowanym przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Sochaczewie. W dniu 4 czerwca odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom. Do siedziby Starostwa zostało zaproszonych aż troje naszych uczniów, którzy otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe z rąk pani starosty Jolanty Gonty, pana wicestarosty Tadeusza Głuchowskiego oraz pani dyrektor PZE Urszuli Opasiak.

Gratulujemy naszym utalentowanym poetom! Iza Chłystek zajęła trzecie miejsce w kategorii klas IV-VI, zaś w kategorii klas VII oraz klas gimnazjalnych drugie miejsce zajęła Maja Wolanin, a Patryk Orlińskitrzecie. Ponadto dyplomy i nagrody za udział w konkursie otrzymali: Mateusz Marciniak i Bartłomiej Rutkowski.

Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie do udziału w konkursie. Dzięki niemu nasi uczniowie mogli odkryć swoje nieznane możliwości. Wyrażenie swoich myśli i emocji w formie dzieła literackiego przyniosło im wiele satysfakcji. „Poradnia – Pomoc? Opieka? A może Nauka?” – taki był temat konkursu, zaś doświadczenie udziału w tym przedsięwzięciu podpowiada nam odpowiedź: TAK – na wszystkie te pytania. Cieszymy się, że nasi uczniowie uczestnicząc w konkursie skorzystali ze wskazanej przez Poradnię mądrej drogi rozwoju. To wspaniałe, że ich wysiłek został doceniony i nagrodzony.

Jeszcze raz gratulujemy naszym uczniom – tytuł laureata powiatowego konkursu literackiego to prawdziwy powód do dumy!

ZSS w Erminowie