Pokaz mody ekologicznej

23-04-2018 11:26

POKAZ MODY EKOLOGICZNEJ

20 kwietnia 2018r. w naszej szkole z okazji Dnia Ziemi odbył się pokaz mody ekologicznej.  Obejrzeliśmy  połączenie świata mody z ekologią oraz dużą dawką dobrej zabawy. Był to wyjątkowy pokaz, ponieważ  stroje modeli  i modelek były zrobione z  surowców wtórnych. Po pokazie  uczniowie obejrzeli krótką bajkę proekologiczną na temat segregacji śmieci, a następnie przeszli do  zajęć praktycznych. Na koniec wszyscy, którzy tego dnia prezentowali się na czerwonym dywanie otrzymali nagrody i dyplomy.

Kamila Wójtowicz, Małgorzata Tarczyk