Warsztaty z zakresu udzielania pierwszej pomocy

06-03-2018 13:16

W dniach 19,20 i 23 lutego 2018 r. odbywały się w naszej szkole warsztaty z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Prowadził je pan Adam Bedla [pielęgniarz, instruktor BLS].

Pierwszego dnia spotkaliśmy się na sali gimnastycznej, gdzie pan Adam opowiedział nam o podstawowych zasadach udzielania pierwszej pomocy, obejrzeliśmy również przygotowaną przez niego prezentację multimedialną.

W dniach 20 i 23 lutego odbywały się warsztaty praktyczne, gdzie uczniowie wraz z nauczycielami w małych grupach uczyli się, jak skutecznie udzielać pierwszej pomocy.

Na koniec każdy uczeń otrzymał dyplom uczestnictwa.

Serdecznie dziękujemy p.Adamowi Bedli za poświęcony nam czas.

Mamy nadzieję, że umiejętności i wiedza  zdobyta na warsztatach pomogą nam odpowiednio reagować w każdej trudnej sytuacji.

Kamila Karasek