Zabawa karnawałowa

13-02-2018 23:42

Ostatni tydzień karnawału uczciliśmy w naszej szkole dyskoteką, zorganizowaną w Tłusty Czwartek, 8 lutego.

Mieliśmy okazję pierwszy raz wykorzystać nowo zakupione kolorowe  oświetlenie – podobało się każdemu, od najmłodszych dzieci, zachwyconych migocącymi wzorkami, do starszych, którym magiczna kula dyskotekowa udzielała swej czarownej atmosfery, tworząc nastrój świetnej zabawy.

Jak na dobrą karnawałową imprezę przystało, nie zabrakło w Erminowie przebierańców – rozmaite kostiumy i maski oceniała specjalna komisja konkursowa, przydzielająca nagrody za ciekawe, oryginalne, estetyczne przebranie.

Samorząd Szkolny zorganizował również konkurs talentów „Moje 5 minut”, w którym prezentowali się nasi miłośnicy tańca, śpiewu i recytacji, zarówno w występach indywidualnych, jak i zespołowych.

Uczestnicy konkursów otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe i słodycze, każdy zaś uczestnik szkolnej zabawy karnawałowej skorzystał ze zorganizowanego przez rodziców słodkiego poczęstunku, którego głównym składnikiem był oczywiście tradycyjny pączek.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszej zabawy.

Zespół Szkół Specjalnych w Erminowie