Uczniowie na filmie ,,Paddington 2"

08-02-2018 22:09

6 stycznia 2018r. uczniowie z Zespołu Szkół Specjalnych w Erminowie wybrali się do Kina Mazowsze w Chodakowie na film ,,Paddington 2".

Wspaniała postać misia w czerwonym kapeluszu, który przybył z Peru do Londynu, wciągnęła nas bez reszty. Mieszkający u kochającej go rodziny Brown, miś Paddington wpada w poważne i niebezpieczne tarapaty. Spotka na swojej drodze typy z innego świata. Jednak otwartość, tolerancja Paddingtona, jego dobre serce i optymizm zwycięży. Ta opowieść pełna jest ciepła, nadziei i wiary, którą zaniesiemy do swoich domów i szkoły. Jest też porywającą przygodą, którą trzyma w napięciu. Bawi, rozczula, uczy.

Polecamy ten piękny i wzruszający film!

Sylwia Kowalczyk