Na wspólnym kolędowaniu w Środowiskowym Domu Samopomocy

13-12-2017 09:30

W czwartek, 7 grudnia 2017, byliśmy na wspólnym kolędowaniu w Środowiskowym Domu Samopomocy w Sochaczewie. Było dużo zaproszonych gości, a przede wszystkim władze naszego miasta Sochaczewa. Wszyscy dołączali się do wspólnego śpiewania.

Nie jesteśmy wybitnymi śpiewakami, chociaż śpiewać lubimy, a zwłaszcza piękne polskie kolędy. Pojechaliśmy w nagrodę za wzorowe wypełnianie obowiązków szkolnych, naukę i zachowanie. Zaprezentowaliśmy kolędę „Przybieżeli do Betlejem” - w trakcie występu mieliśmy ogromną tremę.

Od Mikołaja dostaliśmy śliczną choinkę wykonaną przez uczestników Ośrodka. Potem p. Dyrektor zaprosiła nas na poczęstunek, który składał się z wigilijnych potraw.

Bardzo nam się podobało to wspólne kolędowanie. Jesteśmy wdzięczni, że jest tyle ludzi, którzy pracują i poświęcają się dla nas – niepełnosprawnych, potrzebujących pomocy i wsparcia.

grupa młodzieży z ZSS w Erminowie