Festiwal „Dajemy radość” w Błoniu

26-10-2017 23:56

Szkolne koło teatralne wzięło udział w VIII Festiwalu Teatralno-Muzycznym „Dajemy Radość” w Błoniu. Impreza odbyła się 26 października w błońskim Centrum Kultury. Nasi aktorzy zaprezentowali pantomimę „Dzień jak co dzień” – odgrywali scenki z codziennego życia ucznia przy podkładzie muzycznym złożonym ze znanych i lubianych piosenek. Występ spotkał się z entuzjastyczną reakcją publiczności. Nasi artyści otrzymali medale i pamiątkową statuetkę.

Bardzo się cieszymy, że Stowarzyszenie Na Rzecz Niepełnosprawnych „Dobra Wola Błonie” zaprosiło nas po raz kolejny. Nasi uczniowie bardzo lubią festiwal „Dajemy Radość” – oparty nie na zasadach rywalizacji zespołów, ale integracji środowisk oraz promowania piosenki i sztuki jako jednej z form wyrażania emocji i przeżyć. Na długo pozostaje w pamięci naszych młodych aktorów występ na prawdziwej, dużej scenie, wspaniała, przyjazna atmosfera festiwalu, a nawet smaczny poczęstunek.

Dziękujemy za możliwość udziału w tej niezwykłej imprezie, zaś naszym artystom gratulujemy udanego występu!

Obsada przedstawienia (w kolejności alfabetycznej):

Weronika Jaskółka, Mateusz Klocek, Patrycja Kwiatkowska, Bartłomiej Rutkowski, Sylwia Sylwestrzak, Dawid Sylwestrzak, Justyna Wiercioch, Aleksandra Wężowska, Patryk Wróbel

Opiekunki koła:

Renata Firlej, Iwona Głowiesa, Kamila Karasek, Anna Wydra