Harcerski grill

15-10-2017 00:41

Dnia 9 października 2017r. w Zespole Szkół Specjalnych w Erminowie odbył się grill zorganizowany z inicjatywy 9 Drużyny Harcerskiej ,,Włóczykije".

Przygotowane przez uczniów dania były niskokaloryczne i zdrowe. Zależało nam, by sięgnąć po świeże, ekologiczne warzywa, do których mamy dostęp jesienią.

Z dużą radością uczniowie samodzielnie przygotowali marynatę do grillowania warzyw, dip, sałatki. Na świeżym powietrzu zajadaliśmy pyszne i aromatyczne warzywa ciesząc się swoim towarzystwem, miłą atmosferą i wzajemną serdecznością.

Warto podkreślić, że nasze spotkanie odbyło się po raz pierwszy w nowej, przyszkolnej altanie - cieszymy się, że mamy do dyspozycji to miejsce, dzięki któremu możemy odpoczywać i nabywać nowe umiejętności.

Sylwia Kowalczyk