Na IV Powiatowym Jarmarku Pozarządowym

27-09-2017 14:23

W niedzielę 24.09.2017r.  na Placu Kościuszki w Sochaczewie Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego zorganizowało IV edycję  Powiatowego Jarmarku Pozarządowego

Celem tego przedsięwzięcia było  pokazanie osiągnięć i inicjatyw  społeczników z naszego powiatu.

Z  wielkim zadowoleniem przyjęliśmy zaproszenie do udziału w tej imprezie.  Naszą placówkę reprezentowali uzdolnieni uczniowie: Bartek Rutkowski i Sylwia Sylwestrzak, którzy  popisali się pięknym wykonaniem  dwóch piosenek. Na  naszym   stoisku można było uzyskać informacje o  szkole , porozmawiać z rodzicami  z  grupy nieformalnej   „Rodzice swoim dzieciom”, a także  obejrzeć wytwory rękodzieła powstałe  na  zajęciach plastycznych. Informacji udzielali zarówno nauczyciele, pedagodzy i psycholog, jak i rodzice.

Dyrekcja i społeczność szkolna dziękują za  umożliwienie udziału w tym ciekawym  i ważnym dla naszej  lokalnej  społeczności przedsięwzięciu.

Renata Gomulińska