Zakończenie roku szkolnego i wakacyjne życzenia

23-06-2017 12:30

W dniu 23 czerwca odbyła się w Zespole Szkół w Erminowie uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017. Było jak zawsze wiele wzruszeń. Wręczono świadectwa z czerwonym paskiem ,nagrody dla uczniów za wyniki w nauce i zachowaniu, a także za osiągnięcia artystyczne oraz działalność w szkolnych organizacjach i kołach zainteresowań. Nagrody Starosty Sochaczewskiego wręczyła przedstawicielka Rady Powiatu pani Bożena Samson. Uczniowie kończący szkołę przedstawili program artystyczny, pożegnali się z kolegami, wraz ze swoimi rodzicami podziękowali pani dyrektor, nauczycielom i pracownikom szkoły za ich pracę, za wsparcie i pomoc. Pani dyrektor Renata Karaś podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom, a także rodzicom, za cały rok wytężonej, ale też owocnej pracy oraz złożyła uczniom i wszystkim zgromadzonym życzenia bezpiecznego, udanego, zasłużonego wypoczynku i dobrej pogody na wakacje.

Do tych życzeń dołączamy również słowo na wakacje naszego patrona, księdza Jana Twardowskiego:

„Co jest ważniejszego od kubka i wody? Podać spragnionemu wodę. (…) Gdy przychodzi upał, straszna gorączka, pawie kolory w powietrzu, wszystkim chce się pić. Czy potrafisz podzielić się kubkiem zimnej wody z kolegą, koleżanką, którym wysechł język, wyschło w gardle, bo tak chce im się pić? Życzę wszystkim dużo słońca i nie tylko jednego kubka wody, ale całego morza, całej wielkiej rzeki i całego jeziora, żeby każdy mógł się porządnie wykąpać i cieszyć się wodą, której czasem jest więcej, niż w jednym kubku.”

Zespół Szkół Specjalnych w Erminowie