XXV Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

12-06-2017 09:04

XXV Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków za nami. Ten okrągły jubileusz był okazją nie tylko do wspomnień, ale i do ponownego czerpania przyjemności z uprawiania sportu i zdrowej rywalizacji. W sobotę 3 czerwca 2017 r. na terenie Jednostki Wojskowej w Bielicach siedmiu reprezentantów naszej szkoły wystartowało w biegu na 200m - memoriał Romana Kaczmarka. Wszyscy wykazali ogromną wolę walki, a największy sukces osiągnął Bartłomiej Fudała, który zajął 9 miejsce. Ekipa przywiozła pamiątkowy puchar i dyplom. Zawodnicy otrzymali medale. Atmosfera zawodów była wspaniała, pogoda dopisała i wszyscy z niecierpliwością czekają na kolejną edycję Biegów.
Dziękujemy za wzorową organizację i sprawne przeprowadzenie imprezy.

Życzymy  Organizatorom i Sportowcom wielu dalszych sukcesów.

Monika Sobala