Dzień Dziecka w Erminowie

05-06-2017 10:12

Wszystkie dzieci z naszej szkoły bardzo wesoło spędziły dzień 1 czerwca. Urządziliśmy dla nich to święto tak, aby nie zabrakło żadnej z ich ulubionych atrakcji. Zorganizowaliśmy występy, zabawy i konkursy, zawody sportowe, loterię fantową, symultanę warcabową i oczywiście – dyskotekę.

Cieszymy się bardzo z obecności rodziców, którzy wraz z dziećmi uczestniczyli we wspólnej zabawie. Dorośli chętnie odwiedzali kiermasz rękodzieła, wykonanego przez naszych uczniów, brali również udział w aukcji, będącej kontynuacją licytacji, rozpoczętej na Motosercu.

Dla wszystkich zorganizowany był piknikowy poczęstunek: chleb ze smalcem i ogórkiem, ciasto, kaszanka i kiełbasa. Dzieci dostały także pizze, jogurty, słodycze i lody.

Bardzo miło było nam gościć również panią starostę powiatu sochaczewskiego Jolantę Gontę, pana wicestarostę Tadeusza Głuchowskiego oraz panią dyrektor PZE Urszulę Opasiak. Goście ze Starostwa przybyli z upominkiem dla naszych uczniów z okazji Dnia Dziecka. Przygotowali to, co na pewno bardzo lubią wszystkie dzieci: wielki kosz słodyczy. Dziękujemy im serdecznie za tę wizytę.

Dziękujemy również wolontariuszkom z MOW w Załuskowie, które odwiedziły nas z opiekunkami, panią Izabelą Szczechowicz-Kasza oraz panią Urszulą Olkiewicz i umilały czas dzieciom: malowały im buzie, pięknie dla nich zaśpiewały, pomagały w prowadzeniu różnych zabaw.

Dziękujemy darczyńcom, których wsparcie pozwoliło nam zapewnić atrakcje dla dzieci i sprawić, że Dzień Dziecka był dla nich prawdziwie radosnym, szczęśliwym świętem. Byli to: Rada Rodziców, firma BAKOMA, PPH „KUZNOCIN” Zakład Przetwórstwa Mięsnego Marek Kłoszewscy, SŁAWEK S.K.R. Paciorkowscy z Janowa.

Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili wspólnie z nami ten wyjątkowy dla wszystkich dzieci dzień. Dzięki Wam Dzień Dziecka w Erminowie był tym, czym być powinien – jednym z najweselszych dni w roku!

Zespół Szkół Specjalnych w Erminowie