Wyróżnienie w Lesznie

02-06-2017 12:05

W środę 24 maja w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Lesznie odbył się XXI Festiwal Twórczości Artystycznej FeTA 2017, w którym swoje umiejętności wokalne mogli zaprezentować nasi uczniowie. Impreza w ostatniej chwili z powodu obfitych opadów deszczu została przeniesiona z letniej sceny w plenerze do ogromnej świetlicy, w której bez problemu pomieścili się wszyscy uczestnicy konkursu i zaproszeni goście.

W tym roku rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie i jury, w którego skład wchodzili znani artyści wokalni, miało bardzo „trudny orzech do zgryzienia”, by prawidłowo wytypować najlepszych wykonawców. Ogromny sukces odnieśli uczniowie naszej szkoły, Sylwia Sylwestrzak i Bartek Rutkowski, którzy, pomimo że byli zdecydowanie najmłodsi wśród laureatów, zostali zauważeni przez komisję sędziowską, zdobywając wyróżnienie i cenną nagrodę rzeczową. W kategorii wokalno-tanecznej bardzo dobrze wypadł również Jakub Pikuła. Do festiwalu reprezentantów naszej szkoły przygotował pan Jarosław Boszko, który nie krył zadowolenia z postępów, jakie w ostatnim czasie poczynili nasi uczniowie.

Jarosław Niedziela