Pamiętamy o tych, którzy odeszli....

10-05-2017 09:45

„Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą” – to jeden z najbardziej znanych cytatów z poezji naszego patrona, księdza Jana Twardowskiego.

Mamy we wdzięcznej pamięci naszych Nauczycieli, którzy pracowali w szkole specjalnej, tworzyli ją, wkładali w swoją pracę zaangażowanie i serce. Odeszli do wieczności, ale z naszych serc nie znikną, bo zdążyliśmy Ich pokochać.

Z okazji jubileuszu 50-lecia Zespołu Szkół specjalnych w Erminowie delegacja uczniów z opiekunem Samorządu Szkolnego odwiedziła miejsca wiecznego spoczynku tych, którzy odeszli. Na grobach uczniowie zapalili znicze z napisem „Dziękujemy. Pamiętamy”.