Książka, którą warto przeczytać

10-04-2017 11:34

Biblioteka szkolna poleca swoje książki! Niedawno został rozstrzygnięty konkurs plastyczno-literacki „Książka na ferie”. Finał konkursu odbył się podczas szkolnego Święta Wiosny. Uczniowie wykonali wiele pięknych prac plastycznych, które można było oglądać na wystawie przy wejściu do szkoły, napisali także recenzje, które zostaną zamieszczone na łamach gazetki szkolnej „Widziadełko”. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, wyróżnienia i nagrody książkowe.

Najpiękniejsze ilustracje do książek zdobią teraz gazetkę ścienną w bibliotece pod hasłem „Książka, którą warto przeczytać”. Co najważniejsze – wszystkie te książki można wypożyczyć w naszej szkole!

A oto lista książek, które spodobały się naszym czytelnikom (tytuły w kolejności alfabetycznej):

• Calineczka
  • Kevin sam w domu
  • Kochany zwierzyniec
  • Królewna Śnieżka
  • Królowa Śniegu
  • Księga wsi
  • Kultowa kapela i inne opowieści Złomka
  • Leśne skrzaty ratują przyjaciół
  • Magiczne baletki. Róża i trzy życzenia
  • Magiczne drzewo. Czerwone krzesło
  • Magiczne drzewo. Tajemnica mostu
  • Moja pierwsza księga pojazdów
  • Moje hobby. Akwarium. Poradnik dla dzieci
  • Na tropie Dudusia
  • O tym, jak się rzep do psiego ogona przyczepił
  • Opowieści o zwierzętach
  • Pies i kot
  • Piękna i Bestia
  • Puchatkowe przedszkole. Bawimy się w piratów
  • Sekretna księżniczka
  • Spider-Man. Początek
  • Śnieżka
  • Świat według Vanessy
  • Świat zwierząt
  • Tajniki sportu. Lekkoatletyka
  • Winx Club. Tajemnica morskich głębin
  • Złota księga bajek

Zapraszamy do biblioteki! Życzymy miłej lektury!