XIV Edycja „Konkursu zbiórki makulatury i puszek aluminiowych”

02-03-2017 09:51

W październiku uczniowie naszej szkoły brali udział w XIV Edycji „Konkursu zbiórki makulatury i puszek aluminiowych”, zorganizowanego przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie.

W tegorocznej zbiórce osiągnęliśmy wynik 988 kg zebranej makulatury oraz 3324 szt puszek.

Najlepsze wyniki w zbiórce makulatury osiągnęli: Albert Kujawa z wynikiem 135 kg oraz Robert Dąbrowski z wynikiem 400 kg. W zbiórce puszek aluminiowych najlepsze wyniki osiągnęli: Weronika Jaskółka 1989 szt oraz Łukasz Gurzyński z wynikiem 450 szt.

Albert, Robert, Weronika i Łukasz zostali zaproszeni na uroczyste ogłoszenie wyników konkursu, które odbyło się 28 lutego w sali konferencyjnej starostwa. Otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe z rąk wicestarosty Tadeusza Głuchowskiego. Zostały nam przekazane również podziękowania i nagrody książkowe dla pozostałych uczniów, którzy osiągnęli najwyższe w szkole wyniki zbiórki makulatury i puszek.

Mamy nadzieję, że sukcesy kolegów ze szkoły zachęcą naszych uczniów do udziału w konkursie również w przyszłym roku szkolnym. Naprawdę warto się postarać, ponieważ organizatorzy zawsze doceniają wysiłek uczestników, podkreślają ogromną wartość ich wkładu pracy i zapewniają cenne nagrody.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie, który wymagał od Was wykazania się prawdziwie proekologiczną postawą!