Zabawa Karnawałowa

27-02-2017 10:52

Zabawa karnawałowa

Ostatni dzień przed feriami zimowymi nasi uczniowie spędzili na zabawie karnawałowej. Samorząd szkolny zorganizował dyskotekę i konkursy.

Wszyscy uczniowie mogli zaprezentować swoje talenty w szkolnym konkursie „Moje 5 minut”. Przygotowano aż 14 występów, prezentowano umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie w zespołach klasowych, grupach, duetach lub indywidualnie. Wszystkie prezentacje spotkały się z żywiołową reakcją widowni i otrzymały burzę oklasków. Jury przyznało zwycięskie miejsca i wyróżnienia. Każdy uczestnik dostał dyplom i słodką nagrodę.

Inwencja twórcza dopisała również miłośnikom karnawałowych przebrań. W tym roku mogliśmy podziwiać naprawdę wspaniałe i oryginalne kostiumy! Uczestnicy maskarady prezentowali się niezwykle i wzbudzali powszechny podziw.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również mniejsze konkursy, zorganizowane na zasadach zabawy tanecznej, w których można było wygrać słodycze.

Korzystając ze zgromadzenia społeczności szkolnej Samorząd Uczniowski wręczył również podziękowania i nagrody za Uczynek Miesiąca, przyznane na podstawie wpisów do Szkolnej Księgi Dobrych Uczynków.

Wszyscy uczestnicy zabawy zostali przed odjazdem do domów obdarowani słodkim upominkiem.

Teraz życzymy tylko udanego i bezpiecznego wypoczynku w czasie ferii zimowych!