Integracja przedszkolaków

06-04-2023 11:10

W dniu 31.03 przedszkolaki pojechały na spotkanie integracyjne do zaprzyjaźnionego Przedszkola Specjalnego przy SOSW w Lesznie.
Tym razem w części warsztatowej dzieci przemieniły się w prawdziwych kucharzy! Jak to na kucharzy przystało, dzieci założyły czapki kucharskie oraz fartuchy, które wcześniej samodzielnie ozdobili. Następną częścią zajęć było przygotowanie masy na babeczki oraz ich upieczenie. Po warsztatach nie zabrakło czasu na degustację wypieków... oj to było coś pysznego!
Na koniec zostało trochę czasu na wspólne zabawy swobodne, układanie klocków, wspólne bieganie i spacer.
Dziękujemy za zaproszenie i świetną zabawę!
Ewa Szymańska