AIRO Park Trampolin - lekcja WF ZSS Erminów

22-12-2022 23:25

Przedświąteczny relaks
W piątkowy, chłodny, zimowy poranek, 16 grudnia 2022 roku grupa uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych w Erminowie wybrała się na nietypową lekcję wychowania fizycznego do parku trampolin AIRO w Warszawie.
Nasi uczniowie mogli skorzystać z 45 trampolin rekreacyjnych, z których wykonywali akrobatyczne ewolucje, a także z trapezu cyrkowego, czy z AIR BAG – wielkiej poduchy powietrznej. Ponadto młodzież miała przyjemność zmagania się z specjalnie dla nich przygotowanym parkurem, torem Ninja oraz ścianką BOULDEROWĄ.
Nie obyło się także bez BATTLE BEAM, tak zwanej walki gladiatorów, w której przeciwnicy napierali na siebie z dwóch stron i próbowali zepchnąć się nawzajem używając do tego wielkiej gąbki trzymanej w rękach.
Uczniowie znakomicie się bawili, było mnóstwo śmiechu. Czas spędzony na trampolinach upłynął bardzo szybko.
Wszyscy wrócili zadowoleni z wycieczki i czekają na następne wyjazdy.
Zachęcamy także do obejrzenia filmu z wyjazdu ZOBACZ
Monika Sobala
Adam Dmochowski