Podziękowania od organizatorów akcji Przerwa na czytanie 2022

22-12-2022 23:09

"Szanowni Państwo,
z radością i wyrazami uznania za zaangażowanie w III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwach "Przerwa na czytanie".  Skoro gitarzyści mają swój rekord to czemu nie i czytelnicy! Po raz siódmy w Polsce i trzeci na świecie odbyło się wielkie święto czytelników i książek - Przerwa na czytanie - bicie rekordu w czytaniu na przerwie. Do akcji zgłosiły się 2882 placówki, prawie tysiąc więcej niż w zeszłym roku. Tegoroczna akcja odbyła się w 2667 instytucjach w Polsce i 22 innych państwach.
Oficjalnie ogłaszamy, że zeszłoroczny rekord został pobity o ponad 200 tysięcy osób! NOWY REKORD w liczbie osób czytających  na przerwie wynosi 578 TYSIĘCY 433 OSÓB!
Dziękujemy, że byliście częścią naszego wydarzenia."

LINK DO MAPY GOOGLE WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW PRZERWY NA CZYTANIE 2022  ZOBACZ