Kolędowanie w Środowiskowym Domu Samopomocy

10-12-2022 19:41

Dnia 8 grudnia 2022r. uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w uroczystym kolędowaniu w Środowiskowym Domu Samopomocy w Sochaczewie. Wyjazd na Zamkową jest częścią naszej szkolnej tradycji, uczestniczymy w nim od lat. Spotkanie przebiegało w cudownej atmosferze ciepła, serdeczności, poczucia wspólnoty i bliskości z innymi. Sensem kolędowania jest bycie razem, integracja ze środowiskiem lokalnym, dzielenie się radością i nadzieją.

Każda z przybyłych grup zaprezentowała jedną kolędę. W tym roku uczniowie zaśpiewali kolędę ,,Świeć Gwiazdeczko’’. Wesoła melodia i żywe wykonanie spotkało się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem publiczności. Było nam bardzo miło wspólnie kolędować. Za udział w spotkaniu dostaliśmy piękną ozdobę świąteczną.

Jarosław Boszko

Renata Gomulińska