Harcerze Z Erminowa  wyróżnieni na Spirali

29-11-2022 12:57

W sobotę 19.11.2022 roku  nasza szkolna 9 Drużyna Harcerska  NS „Włóczykije” z Erminowa miała niebywałą  przyjemność uczestniczyć w IX Przeglądzie Piosenki  Zuchowej i Harcerskiej  „Spirala”.

Organizatorem tego wspaniałego przedsięwzięcia była 1 Drużyna Harcerska im.o. Maksymiliana Kolbego  w Teresinie.

W tym roku zaprezentowaliśmy w zabytkowych Kramnicach Miejskich dwie piosenki: „Dalej wesoło” i „Stokrotkę”.  Staraliśmy się włożyć całe serce w wykonanie tych utworów.  Doceniono nasz wysiłeki zaangażowanie. Zdobyliśmy wyróżnienie!

Zewzruszeniem odbieraliśmy z rąk  Komendanta  Hufca  ZHP Sochaczew phm . Anny Wasilewskiej  pamiątkowy dyplom, statuetkę i nagrodę.

Pragniemy podkreślić, że zawsze z wielką radością uczestniczymy w „Spirali”. Jest to dla nas niezwykła okazja do  integracji ze środowiskiem harcerskim oraz źródło ogromnej satysfakcji z uczestniczenia we wspólnej imprezie.

Bardzo dziękujemy za niezapomniane wrażenia, moc  wspaniałych emocji  i radość bycia razem.

K.Choromańska

R.Gomulińska