Hobby Horse w Erminowie

04-11-2022 06:42

Dnia 20 listopada 2022 roku w Zespole Szkół Specjalnych w Erminowie, w ramach Tygodnia Zdrowia Szkolne Koło Sportowe zorganizowało nietypowe zawody sportowe.

Uczniowie mieli za zadanie pokonać sprawnościowy tor przeszkód w jak najszybszym czasie korzystając z nietypowego przyboru, jakim jest hobby horse.

W rywalizacji wzięli udział wszyscy uczniowie, nauczyciele, panie pomoce, pracownicy administracji, a nawet pani dyrektor Renata Karaś, która dzielnie poradziła sobie z nieoczekiwanym sportowym wyzwaniem otrzymując tytuł NAJSKOCZNIEJSZEGO dyrektora szkoły.

Wśród nauczycieli najszybciej z torem przeszkód poradziła sobie pani Kamila Wójtowicz.

Najskoczniejszą pomocą nauczyciela została pani Milena Razik, a spośród pracowników administracji najlepsza była pani Adrianna Kalińska.

Koło sportowe wyraża serdeczne podziękowania za zaangażowanie i aktywny  udział dla wszystkich pracowników szkoły, którzy z uśmiechem na twarzy przystąpili do rywalizacji sportowej dając  bardzo dobry przykład dla uczniów.

Poniżej przedstawiamy wyniki klas rywalizacji Hobby Horse:

I m. – klasa 1-3um

II m. – klasa 3 aul