Pokaz karate

19-10-2022 22:35

Dnia 18 października 2022 roku odbył się w naszej szkole pokaz karate. Swoje umiejętności zaprezentowali podopieczni Pana Łukasza Klimczewskiego z Klubu Karate Sochaczew.

Nasi uczniowie oprócz oglądania pokazu mieli możliwość poznania podstawowych ciosów tej sztuki walki i zostali zaproszeni do wspólnego, krótkiego treningu. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem  umiejętności Zoi, Adama, Franka i Remigiusza.

Serdecznie dziękujemy Panu Łukaszowi za przeprowadzenie ciekawych zajęć i poświęcony czas.
Koło prozdrowotne