Warsztaty mydlarskie

19-10-2022 22:32

17 października 2022 roku w ZSS w Erminowie odbyły się warsztaty mydlarskie, którymi rozpoczęliśmy Tydzień Zdrowia. Były one nawiązaniem do Światowego Dnia Mycia Rąk.

W pachnący świat mydeł wprowadziła nas Pani NataliaKRAINY WARSZTATÓW. Uczestnicy zajęć mieli możliwość wykonania dwóch kolorowych, zapachowych mydełek.

Dzieci samodzielnie wybierały kształty, dekorowały ozdobami, nadawały mydłom niepowtarzalny kolor.  Samodzielnie wykonane “dzieła sztuki” zostały pięknie zapakowane i uczniowie mogli je zabrać do domu.

Była to ciekawa lekcja rozwijająca  zdolności manualne i wyobraźnię.

Małgorzata Tarczyk

Kamila Wójtowicz