Dyktando z nagrodami

13-10-2022 13:14

Zapraszamy do udziału

Z okazji Święta Edukacji Narodowej Platforma edukacyjna www.dyktanda.pl

zaprasza wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza Uczniów i Nauczycieli, na wyjątkowe dyktando z nagrodami!

Wydarzenie odbędzie się oczywiście 14 października 2022 r. Będzie rozegrane w 100% online, a zatem do udziału niezbędny będzie komputer podłączony do internetu. Istotne jest także, aby móc skorzystać ze słuchawek lub głośników, ponieważ będzie to dyktando ze słuchu.

Takie, jak na szkolnej lekcji!

Dyktando będzie dostępne do rozwiązywania między 18:00 a 19:00.

Nagranie, stanowiące treść dyktanda, będzie można dowolnie zatrzymywać i przewijać, tak aby każdy uczestnik mógł dostosować prędkość do swoich możliwości.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia oraz do zapisania się na Dyktando na Święto Edukacji Narodowej. Wystarczy

kliknąć “Zapisz się do konkursu” na poniższej stronie:

Warto postarać się o dobry wynik, ponieważ organizatorzy przygotowali nagrody! Powodzenia!

Zespół Dyktanda.pl