Gratulacje dla naszej uczennicy

30-03-2022 10:53

"Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski"

Benjamin Franklin

Będąc młodym człowiekiem nie zawsze rozumiemy i doceniamy tę mądrość. Dopiero czas i doświadczenie życiowe zmienia nasze postrzeganie nauki i wysiłku w nią włożonego. A przecież wiedza potrafi mieć nie tylko wymiar duchowy, ale również materialny.

Dowiedziała się o tym kolejna uczennica naszej szkoły.

22 marca 2022 roku Nikola Staniak (klasa 7) z rąk pani dyrektor Renaty Karaś otrzymała stypendium starosty sochaczewskiego za bardzo dobre wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie. Nikola przyjęła również gratulacje od koleżanek i kolegów ze społeczności szkolnej i całej Rady Pedagogicznej.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów