Dzień Kobiet w ZSS Erminów

09-03-2022 13:00

Niewątpliwie jednym z pierwszych zwiastunów wiosny, jest marcowe święto – DZIEŃ KOBIET – na całym świecie obchodzone jest od ponad 100 lat.

Męska część grona pedagogicznego wraz z pracownikami i uczniami Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego w Erminowie postanowiła nawiązać do powyższego podtrzymując tę miłą tradycję.

Z tej okazji uczniowie pod kierunkiem nauczycieli przygotowali na ten dzień specjalny koncert życzeń dedykowany wszystkim paniom w szkole.

Przez szkolny radiowęzeł przekazane były najserdeczniejsze życzenia dla: dyrekcji , grona pedagogicznego, administracji, pań kucharek i sprzątających pani pielęgniarki i wszystkich uczennic szkoły w Erminowie.

Wraz z życzeniami wszystkie panie wysłuchać mogły znane przeboje Kamila Bednarka, Michała Bajora, Baranovsiego , Roberta Janowskiego oraz zespołu Poparzeni Kawą Trzy.

Ponadto każda z pań otrzymała słodki poczęstunek w postaci czekolady.

Piosenki ,które zostały zaprezentowane wywołały wśród słuchaczy wielkie emocje porywając niektórych do radosnych pląsów.

W audycji udział wzięli: Kacper Zygmunciak, Adrian Hetmanowski, Kacper Michalak, Piotrek Radomski, Kacper Grabowski, Patryk Danielewski.

Arkadiusz Kwiatkowski

Adam Dmochowski