Konkurs „Książka na ferie” rozstrzygnięty

28-02-2022 11:39

Biblioteka szkolna nagrodziła uczestników konkursów plastyczno – literackich: „Książka na ferie”, a także „Dzień Postaci z Bajek”. Nasi uczniowie licznie wzięli w nich udział, dlatego grono laureatów oraz wyróżnionych było również szerokie.

Podczas uroczystego podsumowania konkursów w dniu 24 lutego rozdano ponad czterdzieści dyplomów, którym towarzyszyły nagrody książkowe, a także rzeczowe – ilustratorzy bajek terapeutycznych (autorami też byli nasi uczniowie) otrzymali specjalne bajkowe maskotki – słodziaki.

Gratulujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie na konkurs prac plastycznych oraz recenzji książek.

Zapraszamy każdego do obejrzenia wystawy przy wejściu głównym. Są tam plakaty oraz ilustracje do książek, przeczytanych przez naszych uczniów podczas ferii zimowych. Jeżeli zachęcą Was do sięgnięcia po te książki – biblioteka szkolna codziennie jest otwarta, a książki czekają na spotkanie z Wami.

Do zobaczenia!

Biblioteka szkolna ZSS w Erminowie