Góra Grosza w Erminowie

18-02-2022 13:01

Grosze...często postrzegamy je, jako małowartościowe, niepotrzebne i zalegające w portfelach. Nic bardziej mylnego! To właśnie dzięki nim i Waszemu zaangażowaniu uzbieraliśmy około 40 kg monet.

Na przełomie listopada i grudnia w Naszej Szkole odbyła się akcja Góra Grosza, czyli zbiórka tzw. miedziaków, której celem jest pomoc dzieciom wychowującym się poza swoimi rodzinami. Nasi uczniowie jak zwykle spisali się na medal. Pragniemy wyróżnić najbardziej zaangażowanych uczniów:
1. Piotr Radomski
2. Klasy 4a, 5-6um
3. Jakub Zwoliński
4. Miłosz Trembicki
5. Szymon Kaniewski
6. Natalia Pisarek
7. Klasy 2Paw, 3Pa oraz pozostałe klasy, które także przyczyniły się do uzbierania tak dużej sumy pieniędzy.

Dziękujemy za Waszą chęć niesienia pomocy.