Podsumowanie akcji Razem na święta

21-12-2021 16:50

“Jeśli choć jedną dobrą myśl, wniosłeś do czyjegoś umysłu,

jedno dobre uczucie zaszczepiłeś w  czyjeś serce,

jedną godziną szczęścia rozpromieniłeś smutne, szare życie,

spełniłeś zadanie anioła na ziemi”

Emile Zola

Święta Bożego Narodzenia to czas, na który wszyscy czekamy cały rok. To czas, w którym radość z obdarowywania miesza się ze wzruszeniem bycia z bliskimi i kochającymi ludźmi. Szkolne Kolo Wolontariatu, jak co roku, zorganizowało akcję dzielenia się dobrem z innymi.

W ramach akcji “Razem na święta” przygotowalismy siedem paczek dla potrzebujących rodzin z naszej szkoły. Radość, która zagościła na twarzach osób obdarowanych, jest najpiękniejszym gwiazdkowym wzruszeniem. W tym magicznym czasie świąt pamiętajmy o tych, którzy są wokół nas. Czasem wystarczy jedno ciepłe słowo, wspólnie wypita herbata czy inny gest wsparcia, aby uczynić czyjeś życiem mniej smutnym.

Dziekujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w naszą zbiórkę i przynieśli dary.  Wasza dobroć niech wraca do Was każdego dnia i czyni życie lepszym.

Danuta Gierczak

Kamila Karasek